Menu
Your Cart

Apmokėjimas ir pristatymas

PIRKIMAS
 
Prekių pirkimas muzikinisrusys.lt parduotuvėje yra paprastas:
 
1.Išsirinkę prekę, įdėkite ją į krepšelį raudono mygtuko paspaudimu ir paspauskite prekių krepšelio, esančio ekrano viršuje, dešinėje, simbolį “Pirkti”.
2. Užpildykite prekės pristatymui reikalingą formą , jei dar nesate užsiregistravęs. Jei jau esate užsiregistravęs, pateiktoje formoje įveskite savo el. pašto adresą ir slaptažodį.
3. Pasirinkite apmokėjimo būdą.
4. Susipažinkite su muzikinisrusys.lt el.parduotuvės taisyklėmis, patvirtinkite užsakymą.

PRISTATYMO SĄLYGOS
 
Prekių pristatymas į bet kurią Lietuvos vietą (išskyrus Panevėžį ir Kuršių Neriją) kainuoja 10 eur. Prekių pristatymo į Kuršių Neriją kaina sutariama atskirai. Kaina priklausys nuo to, ar prekę reikės pristatyti iki Jūsų namų, ar iki kelto. Panevėžyje prekes pristatome nemokamai. Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntos būklę. Pastebėję pažeidimų,  siuntos Jūs turite nepriimti ir apie tai pažymėti  važtaraštyje. Pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad prekė yra tvarkinga ir Jūs pretenzijų neturite.
 
PRISTATYMO TERMINAS
 
Siunčiamas prekes pristatome per 4-5 darbo dienas. Kai kuriais atvejais pristatymas gali užtrukti ilgiau.  Tokiais atvejais pristatymo terminas yra sutariamas su Pirkėju. Jei už prekę mokama grynais pinigais siuntos pristatymo metu,  užsakymo įvykdymo terminas skaičiuojamas nuo prekės užsakymo patvirtinimo dienos.  Jeigu už prekę mokama bankiniu pavedimu – nuo pinigų gavimo į mūsų sąskaitą momento.
 
PRISTATYMO LAIKAS
 
Prekės pristatomos darbo dienomis, nuo 8.00 val. iki 17.00 val.  Apie tikslesnį pristatymo laiką būsite informuoti  jūsų nurodytu telefonu prieš prekės pristatymą.
 
PREKIŲ PRIĖMIMO SĄLYGOS
 
Atsiimant prekes būtina su savimi turėti ir pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą, vairuotojo pažymėjimą). Perduodamas prekes kurjeris Jūsų paprašys pateikti dokumentą.

Už prekes galite atsiskaityti šiais būdais:
  
1. Grynaisiais pinigais pristačius prekę į namus. Mokėjimo suma - ne didesnė kaip 1000 Eur. Pageidautina, kad mokėdami grynaisiais, turėtumėte tikslią sumą - kurjeris ne visada gali duoti grąžos.
2. Internetinės bankininkystės sistema. Pasirinkę šį būdą Jūs pateksite į savo banko internetinės bankininkystės puslapį, kuriame reikės patvirtinti jau paruoštą pavedimo formą.